Usługi

"Świadome Kupowanie" - to gwarancja bezpiecznego zakupu.

„Świadome Kupowanie” to zespół ekspertów w swoich dziedzinach: inżynierów, rzeczoznawców, prawników, doradców finansowych i kredytowych, profesjonalnych negocjatorów, którzy specjalizują się w pomaganiu kupującym nieruchomość.

 

 1. Widzimy, że zakup nieruchomości (szczególnie na rynku wtórnym), wiąże się z wieloma wyzwaniami, gdyż często nieruchomości mają wady ukryte, które pojawią się w ciągu kilku lat po zakupie.
 2. Faktem jest, że agencje nieruchomości działające na rynku reprezentują sprzedającego, a nie kupującego (ich celem jest sprzedać Tobie nieruchomość za najwyższą możliwą kwotę, gdyż w większości sytuacji ich wynagrodzenie oparte jest na % z wartości transakcji).
 3. Często obserwujemy, że nasi Klienci przeżywają stres i niepokój przed jednym z najważniejszych zakupów w ich życiu.

Dlatego:

Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość, sprawdzimy czy nie posiada „wad ukrytych”  i wynegocjujemy najlepszą cenę zakupu. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece dla kupujących nieruchomości.

Nasz dedykowany dla Ciebie doradca, będzie dla Ciebie dostępny, gdy tylko go będziesz potrzebował (wyjaśni krok po kroku cały proces zakupu oraz dołoży wszelkich starań, żebyś czuł się komfortowo).

Maksymalizujemy bezpieczeństwo zakupu nieruchomości, dajemy komfort, wygodę i oszczędzamy czas.

Portfel naszych usług:

image 12

Pomagamy kupić wymarzony i sprawdzony dom, za najniższą możliwą cenę

Krok 2

Zrealizujemy

Audyt techniczny nieruchomości

Audyt terenu i okolicy

Wycena rzeczoznawcy

Świadectwo energetyczne

Opieka i opinia prawna

architectural-visualization-elements-suburban-real-estate-cozy-houses-brick-houses
Wyszukanie nieruchomości

Usługa wyszukania nieruchomości to kompleksowa pomoc w poszukiwaniu idealnej dla Ciebie nieruchomości – dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Oferowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy inwestorów. W ramach usługi oferujemy również pomoc w analizie wybranych ofert pod kątem ich atrakcyjności cenowej i potencjału inwestycyjnego.

 

Nasza usługa rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu, podczas którego poznajemy Twoje preferencje odnośnie lokalizacji, wielkości, standardu czy ceny nieruchomości. Korzystając z naszej rozległej bazy danych i kontaktów w branży, przeprowadzamy gruntowne poszukiwania, aby znaleźć oferty spełniające Twoje kryteria. Następnie zabieramy Cię w podróż po każdej z nich, abyś mógł/mogła poczuć, która z nich stanie się Twoją Nieruchomością Preferowaną i już wkrótce Twoim nowym domem.

 

Usługa wyszukania nieruchomości to dla Ciebie oszczędność czasu i energii. Dzięki nam możesz skupić się na innych aspektach swojego życia, podczas gdy my zajmiemy się poszukiwaniami, analizą i negocjacjami. Nasza wiedza, kompetencje i doświadczenie są gwarancją, że znajdziemy dla Ciebie najlepszą dostępną na rynku nieruchomość.

 

Co robimy:

– wyszukujemy na rynku oferty sprzedaży nieruchomości według wyznaczonych przez Ciebie kryteriów,

– odwiedzamy wspólnie wszystkie nieruchomości i wyznaczasz z nich wszystkich jedną Nieruchomość Preferowaną,

 

Dzięki temu:

– oszczędzasz czas i energię,

– maksymalizujesz pewność, że przeanalizujesz wszystkie dostępne na rynku oferty wg Twoich kryteriów.

Skontaktuj się z nami
image
Audyt techniczny nieruchomości

Nasza usługa audytu technicznego daje Ci pewność, że Twoje przyszłe miejsce do życia jest wolne od ukrytych wad, które mogłyby przysporzyć Ci problemów w przyszłości. To jak posiadanie osobistego detektywa, który dogłębnie sprawdzi każdy zakamarek domu, od fundamentów po dach.

 

Gdy zdecydujesz się na współpracę z nami i nasi inżynierowie wykonają dla Ciebie audyt technicznego nieruchomości, osiągniesz spokój ducha, pewność i satysfakcję, że Twoja inwestycja jest bezpieczna. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się swoim nowym domem bez obaw o zaskakujące, przykre niespodzianki. Bo przecież dom to nie tylko miejsce, to fundament Twojego życia.

 

Co robimy:
– nasi inżynierowie przeprowadzają szczegółowy audyt techniczny nieruchomości, zakończony raportem,
Szczegółowy audyt każdego z pomieszczeń:

 • Audyt instalacji: wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, gazowej, ogrzewania, wentylacji, telekomunikacji, innych instalacji.
 • Audyt wykończenia: tynki/ściany, podłogi/wylewki, okna, parapety, drzwi.
 • Badanie termowizyjne.
 • Endoskop.
 • Pomiar wilgotności.

 

Dzięki temu:
– będziesz miał pewność, że Twoja nieruchomość jest wolna od wad ukrytych,
– oszczędzisz sobie stresu wynikającego z przyszłych, przykrych i kosztowych remontów.

Skontaktuj się z nami
4435 (1)
Audyt terenu, na którym jest nieruchomość oraz okolicy

Nasza usługa „Audytu terenu i okolicy” to wiara w moc szczegółów. Rozumiemy, że nieruchomość to nie tylko budynek. To cały teren, na którym jest zlokalizowany – jego kształt, warunki gruntowe, otoczenie, a nawet widoki mogą wpływać na Twoje doświadczenia mieszkaniowe i wartość inwestycji.

 

Nasi inżynierowie przeprowadzą dogłębne badania terenu pod kątem jego fizycznego stanu, historycznej wartości, potencjalnych zagrożeń, jak również możliwości rozwoju. Sprawdzimy, np. czy teren nie jest podmokły, czy nie ma problemów z zanieczyszczeniem gleby, czy nie znajduje się na obszarze chronionym czy zabytkowym, itd.

 

Decydując się na naszą współpracę, zyskujesz pewność, że Twoja nieruchomość nie skrywa żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. To oznacza spokój ducha, bezpieczeństwo i pewność, że Twój dom jest nie tylko piękny, ale także zlokalizowany na terenie, który jest bezpieczny 
i wartościowy. Twoje marzenia zasługują na to, by stać się rzeczywistością na gruncie, który jest tak solidny i pewny jak Twoje plany.

 

Co robimy:
– przeprowadzamy szczegółowy audyt terenu, zakończony raportem:

 • Lokalizacja i geometria terenu.
 • Ukształtowanie terenu: spadki i wysokości terenu, ekspozycja terenu, pokrycie terenu, analiza użytku gruntowego i klasy bonitacyjnej gleby.
 • Infrastruktura: dostęp do drogi publicznej (obecnie oraz w planach), napowietrzne linie energetyczne, dostęp do światłowodu, uzbrojenie terenu w media.
 • Energia słoneczna: nasłonecznienie sezonowe.
 • Ograniczenia formalnoprawne: granice miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, pozwolenia na budowę w okolicy, obszary objęte formami ochrony przyrody, pomniki przyrody, nieruchomości objęte ochroną zabytków, strefy ochronne, tereny zamknięte, strefy wyłączone wokół turbin wiatrowych.
 • Zagrożenia i uciążliwości: zagrożenia powodzią, obszary zagrożone stagnacją wody, strefy osuwisk i ruchów masowych, zanieczyszczenie powietrza,
 • Otoczenie i obiekty użyteczności publicznej: dostępność usług (POI), mapa zasięgu czasu dojścia pieszego, mapa zasięgu czasu dojazdu samochodem do 20 minut, mapa zasięgu czasu dojazdu samochodem do 60 minut.
 • Demografia.

 

Dzięki temu:
– będziesz miał pewność, że teren na jakim jest Twoja nieruchomość jest wolny od potencjalnych zagrożeń,
– uzyskasz poczucie bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami
image
Wycena rzeczoznawcy

Usługa wyceny rzeczoznawcy to kluczowy element w procesie zakupu lub ubiegania się o kredyt na zakup nieruchomości. Dzięki niej uzyskujesz obiektywną i profesjonalną ocenę wartości wybranej przez Ciebie nieruchomości, co pozwala na podejmowanie świadomych decyzji finansowych.

 

Nasi rzeczoznawcy są ekspertami z wieloletnim doświadczeniem i aktualną wiedzą na temat rynku nieruchomości. Wykorzystują oni najnowocześniejsze metody i narzędzia do dokładnej oceny wartości nieruchomości, uwzględniając czynniki takie jak lokalizacja, stan budynku, wielkość, standard wykończenia, a także aktualne ceny na rynku.

 

Korzystając z naszej usługi wyceny rzeczoznawcy, zyskujesz jasny obraz wartości Twojej nieruchomości. To przekłada się nie tylko na lepsze negocjacje cenowe, ale także na większą pewność i bezpieczeństwo w zakresie Twoich decyzji dotyczących nieruchomości. Gwarantujemy Ci transparentność, rzetelność i precyzyjność w każdym etapie procesu wyceny. Bo dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja i sukces.

 

Co robimy:
– przygotowujemy wycenę nieruchomości,

 

Dzięki temu:
– uzyskasz obiektywną ocenę wartości nieruchomości,
– wyeliminujesz możliwość popełnienia błędu i zakupu nieruchomości po zawyżonej cenie.

Skontaktuj się z nami
zarowka
Świadectwo charakterystyki energetyczne

Świadectwo charakterystyki energetycznej, to dokument, który jest niezbędny podczas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Informuje on o efektywności energetycznej budynku, czyli o tym, ile energii jest potrzebne do zapewnienia komfortowych warunków mieszkania. W praktyce oznacza to, że im niższy wskaźnik zużycia energii, tym niższe będą rachunki za ogrzewanie i inne usługi komunalne.

 

Nasza usługa świadectwa energetycznego obejmuje przeprowadzenie profesjonalnej oceny energetycznej Twojej przyszłej nieruchomości przez certyfikowanego audytora energetycznego. Przeprowadzamy kompleksowe pomiary, analizujemy systemy grzewcze, wentylacyjne, oświetleniowe oraz inne urządzenia zużywające energię, a następnie sporządzamy szczegółowy raport.

 

Nasze świadectwa energetyczne są nie tylko zgodne z aktualnymi przepisami prawa, ale również prezentują rzetelny i obiektywny obraz efektywności energetycznej Twojej nieruchomości. To ważna informacja nie tylko dla Ciebie, ale również dla potencjalnych przyszłych nabywców lub najemców, którzy dzięki temu mogą lepiej ocenić koszty związane z utrzymaniem nieruchomości. Niestety spotykamy się na rynku ze świadectwami, które nie zostały wystawione rzetelnie – przez co bierzesz na siebie ryzyko wyższych rachunków za ogrzewanie, niż to jest deklarowane przez sprzedającego.

 

Korzystając z naszej usługi, możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalne i wiarygodne świadectwo energetyczne, które pomoże Ci w przyszłej sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości. Pamiętaj, pracujemy dla Ciebie, a nie dla sprzedających nieruchomości.

 

Co robimy:
– przeprowadzamy audyt energetyczny i ocenę efektywności energetycznej,
– przygotowujemy certyfikat efektywności energetycznej,

 

Dzięki temu:
– będziesz wiedział ile energii jest potrzebne, żeby zapewnić komfortowe warunki mieszania w Twoim nowym domu.

Skontaktuj się z nami
image
Opieka i opinia prawna

Nasza usługa „Opieki i opinii prawnej”, to Twoja tarcza i miecz w świecie prawa nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę, jak zawiłe i skomplikowane mogą być aspekty prawne zakupu nieruchomości. Dlatego oferujemy Ci wsparcie naszych doświadczonych prawników, którzy są ekspertami w dziedzinie prawa nieruchomości.

 

Nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć wszystkie zawiłości procesu zakupu nieruchomości, od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poprzez przejrzenie i wyjaśnienie umów, aż po pomoc w negocjacjach. Jesteśmy tu, aby chronić Twoje interesy i upewnić się, że dokonujesz bezpiecznej i opłacalnej inwestycji.

 

Dzięki współpracy z nami, zyskujesz nie tylko bezpieczny zakup nieruchomości, ale również komfort psychiczny. To pewność, że jesteś chroniony i wspierany przez prawo. Twoja decyzja o zakupie nieruchomości staje się nie tylko emocjonalnym, ale także mądrym i świadomym wyborem. Bo Twoje szczęście i spokój to dla nas priorytet.

 

Co robimy:
– sprawdzamy stan prawny nieruchomości,
– weryfikujemy zaproponowane do podpisania umowy,

 

Dzięki temu:
– masz pewność, że zakupiona nieruchomość ma przejrzysty stan prawny,
– jesteś chroniony i wspierany prawnie.

Skontaktuj się z nami
image
Negocjacje ceny zakupu

Usługa negocjacji ceny zakupu nieruchomości jest głównym filarem naszej współpracy i jednym z naszych wspólnych celów. Nasz zespół negocjatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości przeprowadzi te negocjacje za Ciebie.

 

Zawsze staramy się negocjować najkorzystniejszą cenę dla naszych Klientów, mając na uwadze ich budżet i oczekiwania.

 

Podczas procesu negocjacji, reprezentujemy Twoje interesy, ale jednocześnie dbamy o utrzymanie dobrych relacji z drugą stroną. To oznacza, że szanujemy stanowisko sprzedającego i staramy się dojść do porozumienia, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron.

 

Nasze doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości sprawiają, że jesteśmy w stanie skutecznie prowadzić negocjacje, co zwykle prowadzi do znaczących oszczędności dla naszych Klientów. Dzięki naszej usłudze, proces zakupu nieruchomości staje się mniej stresujący i bardziej efektywny.

 

Co robimy:
– prowadzimy negocjacje w Twoim imieniu, abyś mógł nabyć nieruchomość za najniższą możliwą cenę (nasze wynagrodzenie zależy od tego jak dużo dla Ciebie wynegocjujemy),

 

Dzięki temu:
– zakupisz wymarzoną nieruchomość za najniższą możliwą cenę,
– oszczędzisz sobie stresu i niepewności towarzyszącej negocjacjom.

Skontaktuj się z nami
image
Usługa dodatkowa: pomoc w znalezieniu finansowania

Pomoc w uzyskaniu kredytu to usługa dedykowana osobom, które planują zakup nieruchomości i szukają na nie finansowania. Zespół profesjonalistów, z którymi współpracujemy, posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i jest w stanie pomóc Ci przejść przez cały proces uzyskania kredytu, od początkowej analizy Twojej zdolności kredytowej, przez wybór najlepszej oferty, aż po finalizację transakcji.

 

Przyglądamy się Twoim indywidualnym potrzebom i sytuacji finansowej, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Pomożemy Ci zrozumieć wszystkie warunki umowy kredytowej, tak abyś mógł podjąć świadomą decyzję.

 

Korzystając z naszej usługi, zyskujesz dostęp do szerokiej wiedzy i doświadczenia doradców finansowych i kredytowych, a także do sieci kontaktów w wielu instytucjach finansowych. Dzięki temu proces uzyskania kredytu staje się dla Ciebie prostszy, szybszy i mniej stresujący.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własną firmę, nasza usługa pomocy w uzyskaniu kredytu jest dostosowana do Twoich potrzeb i pomoże Ci zrealizować Twoje plany finansowe.

 

Co robimy:
– pomagamy uzyskać najkorzystniejszy możliwy kredyt,

 

Dzięki temu:
– nie podpiszesz niekorzystnej dla Ciebie umowy kredytowej,
– zaoszczędzisz pieniądze.

Skontaktuj się z nami
image 22 (1)

Masz pytania?

Logo Świadome Kupowanie

Chcę kupić

Mieszkanie

Dom

Ziemię

Hotel/Lokal usługowy

Chcę sprzedać

Mieszkanie

Dom

Ziemię

Hotel/Lokal usługowy

Dowiedz się więcej

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Przejdź
Pływający obrazek domu